Клуб Агацу - Тернопільська обласна федерація Айкідо Айкікай
  • Header Image


Йосінкан Айкідо

заснована Сіода Ґозо у 1955 році. Йосінкан - жорсткий стиль айкідо, направлений на практичну ефективність і реальність застосування техніки.

Йосінкан ( 養神館 Yōshinkan "Місце виховання духу") Айкідо стиль айкідо, що був створений після Другої світової війни Годзо Сіодою.

Сіода був одним з учнів Уесіби довоєнних років, і його стиль характеризується ефективною технікою, подібною до Дайто-рю Айкідзю-дзюцу, і чіткою методологією навчання. Сіода написав багато книг по айкідо і зробив декілька поїздок за кордон. Так як і Айкікай, Йосінкан має хороші зв'язки з діловими і політичними колами, і це з'явилося позитивним чинником в зростанні даної організації. Реальне політичне керівництво організацією знаходиться в руках Правління Директорів.

Йосінкан створив Міжнародну Федерацію Айкідо Йосінкан в 1990 році. На відміну від Айкікай, Йосінкан прийняв вільну, неієрархічну структуру для своєї організації, і стійкий потік незалежних додзьо влився в його мережу.

Список відомих вчителів включає Кеїті Іноуе, Такефумі Такено, Цутому Тіда, Цунео Андо, Хіроміті Наґано, Жак Муґуруза (Jacques Muguruza).